Promocje

Ręcznie zdobione i malowane drewniane ciupagi, laski góralskie i inwalidzkie oferowane przez sklep Folklorowo są prezentami, które oprócz radości niosą też realną pomoc. Osoby starsze wykorzystują je jako podporę, ciesząc się ich charakterystycznym stylem i solidnym wykonaniem. Wyprodukowane w Polsce z naturalnego, odpowiednio zabezpieczonego drewna, służą seniorom przez wiele lat.

Zdobione ciupagi i drewniane laski góralskie

Starannie wykonane, klasyczne ciupagi oraz drewniane laski góralskie i inwalidzkie to nie tylko ozdoby kupowane na pamiątkę wyjazdu w góry. Mają wiele właściwości, które sprawiają, że są doskonałymi przyrządami zapewniającymi stabilne przemieszczanie się osobom starszym. Zostały wyposażone w gumową stopkę, nie ślizgają się i nie zapadają w podłoże. Do zalet tych produktów należy również to, że są lekkie i pasują do prawej oraz lewej ręki.

Budowa i wykonanie wyrobów sprawiają, że nie rysują podłóg i same nie ulegają zniszczeniu. Zachęcamy wszystkich miłośników polskiego folkloru do zapoznania się z ręcznie wykonanymi artykułami z dekoracyjnymi, rzeźbionymi uchwytami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl